Pôrodný plán manželky princa Harryho je odtajnený! Krásna vojvodkyňa zo Sussexu má stanovený presný postup, ako chce svoje dieťatko priviesť na svet. Na toto by si, veru, mnohé ženy netrúfli!

Meghan Markle spustila v Británii aj vo svete doslova šialenstvo, odkedy ohlásila spolu s princom Harrym novinku o tehotenstve. Kráľovský párik je pod drobnohľadom médii a Meghan čelí kritike kvôli svojmu správaniu, ktoré malo údajne z paláca vyhnať dlhoročných zamestnancov. Najnovšie sa hovorí aj o princovom zmenenom správaní, ktoré má mať na svedomí rovnako vojvodkyňa.

Meghan sa ale musí napriek tlakom pripravovať na svoj deň D a vytvorila si svoj pôrodný plán, ktorý ale rozhodne nie je pre každú ženu. Okrem toho, že sa chce vojvodkyňa poistiť prítomnosťou duly, siahla aj po ďalších netradičných metódach.

Meghan totiž vsadí na hypno-pôrod, počas ktorého praktizuje žena hlboké dýchanie pre ľahší príchod dieťatka na svet. V holistických a prírodných metódach ju podporuje najmä jej mama, ktorá je vášnivou nadšenkyňou jogy. Okrem hypno-pôrodu sa Meghan začala pravidelne zverovať do rúk známeho londýnskeho akupunkturistu Rossa Barra, ktorý jej pomocou ihiel na rôznych bodoch tela pomáha zbavovať sa stresu a uvoľniť sa pred pôrodom. Meghan dokonca podľa denníka Express plánuje absolvovať akupunktúru aj v deň pôrodu!

Zdroj: express.co.uk │ Foto: Twitter, Instagram, YouTube