Šou Česko Slovensko hľadá Superstar je opäť bližšie k celkovému finále, pričom v prvú adventnú nedeľu diváci spoznali osmičku najlepších spevákov. Potom, čo zo šou nečakane odstúpila krásna Nikita Machytková, predviedli svoje hlasy zvyšní deviati súťažiaci, z ktorých absolútne triumfoval Slovák Adam Pavlovčin.

V nedeľu (28. novembra) patril hlavný vysielací čas na TV Markíza obľúbenej šou Superstar, kde po prvýkrát vystúpila finálová TOP 10 spevákov z Česka a Slovenska. Medzi nádejnými hviezdami sa objavil aj 26-ročný hudobník Adam Pavlovčin, ktorý donedávna študoval hudobnú kompozíciu v Londýne, a taktiež je aj profesionálnym tanečníkom a modelom.

V prvom priamom prenose sa talentovaný mladík postavil pred televízne kamery v neprehliadnuteľnom outfite, pričom ten nebol jediný, čo by upútalo divákov. Adam totiž predviedol aj fantastický výkon, keď odspieval baladu Driving License od speváčky Olivie Rodrigo. Okrem standing ovation si vyslúžil aj výborné hodnotenie poroty, pričom Paľo Habera sa netají tým, že práve Adam patrí k jeho absolútnym favoritom šou.

Vystúpenie Adama si môžete vypočuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk, IG/superstarcs