V nedeľu odvysielala televízia Markíza ďalšie kolo obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome a opäť sme sa mali na čo pozerať. Účinkujúci predviedli skvelé spevácke, ale aj herecké výkony.

[sociallocker]Absolútnym víťazom štvrtého kola sa stal Sväťo Malachovský, ktorý bravúrne stvárnil legendárnych Bee Gees. Aby však bola skupina kompletná, spolu s ním si zaspievali aj Lukáš Adamec a Viktor Vincze, ktorí to spolu odpálili s odhalenými hruďami.

Horucka nedelnajsej noci!??tato trojka @svato_malachovsky @viktorvincze @lukyadamec nema chybu!!!! #beegees #tvojatvarzniepovedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf

Fotka uverejnená používateľom Tvoja tvár znie povedome (@tvoja_tvar_znie_povedome),

Tesne za Sväťom sa umiestnil Andrej Bičan, ktorý sa prevtelil na Scatmana Johna a poriadne všetkých šokoval. Nielenže sa na speváka poriadne podobal, svojím vystúpením aj všetkých odrovnal. „Toto bol jeden majstrovský podvod!“ reagovala Zuzana Fialová, ktorá tým chcela pochváliť Andrejovu šikovnosť, prerobiť pomerne náročný text na jednoduchšiu verziu. „Toto čo bola za haluz, ty si robíš z toho prdel, čo je výborná vec,“ ohodnotil povymýšlaný Andrejov text vyrehotaný Dano Dangl.

On sa fakt podobá ? Andrej ako vždy dostal ľudí do varu ? #tvmarkiza #tvojatvarzniepovedome #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #andrejbican #premena #scatman

Fotka uverejnená používateľom Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Andrej jednoducho v sebe komika nezaprie a zo všetkého dokáže urobiť neuveriteľnú zábavu. Uvidíme, ako sa popasuje s ďalšími vystúpeniami, ktoré ho ešte len čakajú.

https://www.youtube.com/watch?v=hD0MsD8ijgU

Foto: Instagram | Video: YouTube
[/sociallocker]