Obľúbená reality šou “Svadba na prvý pohľad” si získala popularitu a fanúšikovskú základňu, ktorá každý piatok očakáva preskočenie prvotnej iskry medzi novomanželmi. V nasledujúcej epizóde sa však diváci dočkajú zaujímavého prekvapenia.

Odborníci na lásku totiž pri ďalšom páre celkom zmenia pravidlá hry! Už v nasledujúcej epizóde príde k oltáru krásna 25-ročná nevesta Tereza, avšak pôvodne vedou a odborníkmi vybratý Martin ju tam čakať nebude! Toho totiž réžia upozornila 3 dni pred svadbou, že bol vymenený iným adeptom na lásku.

Novým mladomanželom sa tak nestane nik iný ako Terezin fitnestréner Milan. Ten sa do nej zamiloval na prvý pohľad počas toho, ako si za jeho pomoci vylepšovala krivky pred šou, v dôsledku čoho sa kvôli neveste prihlásil do reality šou Svadba na prvý pohľad aj on sám.

I keď má táto relácia spĺňať podmienku, že sa účinkujúci pred nakrúcaním nepoznajú, odborníci kvôli ich vzájomnej zhode urobili pre tentokrát výnimku. “Toto nie je v súlade s pravidlami experimentu, kde sa majú zoznámiť dvaja neznámi ľudia. Ak pristúpime k zmene pravidiel, musíme mať veľmi silné dôvody “prečo” to spraviť,” uviedla matchmakerka Diana Fabiánová. Čo myslíte, ako to medzi dvojicou dopadne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza, voyo.sk