Napriek tomu, že medzi Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom nepanujú práve idylické vzťahy, si tieto spory neberú osobne ostatní členovia koaličných strán. Ako sa podarilo zachytiť, dvaja poslanci z dvoch táborov sa stretli spoločne na dovolenke pri mori.

Predsedovia koaličných strán SaS a OĽaNO si momentálne neužívajú práve priateľské vzťahy. Spory medzi Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom začali krátko po nástupe do vlády a začiatku koronakrízy. Dvaja ministri sa nezhodli ani v tematike antigénových testov či zatvárania reštaurácií a fitnesscentier.

Spory v koalícií vyústili aj po nákupe ruských vakcín Sputnik, ktorými sa chce napokon nechať zaočkovať samotný expremiér. Napriek nezhodám šéfov koaličných strán sa konflikty neprenášajú aj na ostatných poslancov z SaS a OĽaNO.

Ako zistil portál Topky, Miroslav Žiak (SaS) a Tomáš Šudík (OĽaNO) nemali problém spolu podovolenkovať pri mori. Zverejnil aj fotky, na ktorých vysmiati politici spolu pózujú bok po boku, a dokonca si vypili aj drink v miestnom bare v bulharskom Sunny Beach, foto >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: FB/Miroslav Žiak, Rastislav Jílek – OĽANO, Miroslav Žiak