Koronavírus je pre mnohých lekárov stále záhadou v súvislosti s priebehom ochorenia. Kým niektorí pociťujú mierne príznaky, iní majú ťažkosti sa čo i len nadýchnuť bez ohľadu na to, aký životný štýl viedli pred nákazou.

Erika Ňarjaša si mnohí diváci obľúbili v markizáckej tanečnej šou Let´s dance, kde bol jedným z tanečníkov. Dnes sa však môže predstavovať ako poslanec za koaličnú stranu OĽaNO. Jeho pracovné aktivity sa ale veľmi rýchlo zmenili po nákaze koronavírusom.

35-ročný politik má totiž ťažký priebeh ochorenia. ,,11 dní v horúčkach, dnes ma zobrali do nemocnice, kde mi diagnostikovali zápal pľúc, tak trochu fetujem kyslík. Som mladý, verím, že sa z toho dostanem, no je to najhoršia sviňa choroba, akú som kedy mal… A to som mal zdravý životný štýl,“ napísal na sociálnej sieti.

Poslanec sa rozhodol zároveň apelovať na Slovákov, aby boli naďalej zodpovední. ,,Dávajte si na seba pozor, viem, že všetkých nás láska sloboda bez rúška, kontakt, ale keď vás to chytí, potom by sme dali všetko, aby sme vrátili čas, keď sme to nezodpovedným správaním dostali,“ dodal v závere príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Erik Narjas  |  Foto: letsdance.markiza.sk, FB/Erik Narjas, NR SR, IG/eriknarjas