Ekonomika na Slovensku kolabuje, v dôsledku čoho ľudia nedokážu uživiť svoje rodiny, nehovoriac o katastrofálnom stave zdravotníctva. Aj napriek vážnym problémom, ktorým čelí naša krajina, poslanec za stranu OĽaNO sa rozhodol riešiť zlegalizovanie najstaršieho ženského remesla.

Na Slovensku je nelegálne ponúkať služby intímneho charakteru za peniaze. Poslanec Tomáš Šudík je však presvedčený, že zlegalizovanie týchto aktivít by pomohlo štátnemu rozpočtu. Člen koaličnej strany OĽaNO sa chce o tejto téme rozprávať aj s kolegami, ktorí zastávajú konzervatívne hodnoty.

Politik navrhuje, aby sa v službách pre dospelých zaviedol cenník, bločky, či dokonca faktúry, ktoré by kontrolovali finančné príjmy žien ľahších mravov. ,,Keby sme pros**túciu zlegalizovali, prinieslo by to financie do nášho štátneho rozpočtu. V súčasnosti sa se*-biznis odhaduje na približne 90 až 100 miliónov eur ročne, čo by nám ročne vedelo priniesť aj 20 miliónov,“ povedal Šudík pre plus.noviny.sk.

Podľa slov poslanca by nemal byť problém vytlačiť doklad za službu, ktorá bola poskytnutá. Niektoré kluby totiž tieto služby evidujú ako masáže, pričom sú sčasti zdaňované, no ide o malé množstvo doložených dokladov. Matovičov človek dokonca tvrdí, že samotné dámy požadujú zlegalizovanie ich špecifických aktivít.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: plus.noviny.sk  |  Foto: YT/OĽaNO, TV JOJ