Známy slovenský poslanec sa počas svojho vystúpenia v parlamente pokúsil navrhnúť zákon, ktorý by sprísnil práva LGBTI komunity. Ako príklad uviedol populárneho zabávača, ktorý má na sociálnej sieti 260-tisíc fanúšikov. Zabávač na jeho slová okamžite zareagoval. 

Poslanec Tomáš Taraba vystúpil v parlamente s návrhom zákona, ktorý by sprísňoval práva pre LGBTI komunitu. Vo svojom prejave spomenul aj na Slovensku populárneho zabávača Františka Košarišťana, ktorý vystupuje pod menom Fero Joke.

Na slovenské školy chodí nejaký Fero Joke a podobne vyučovať se*uálnu výchovu,“ uviedol. Samotný zabávač Fero sa ale okamžite ohradil: „V zásade ja som nikde nebol, ani som nemal ísť. Mne bolo len povedané, či by som šiel do jedného projektu, na čo som povedal, že nemám čas,“ upresnil pre Nový Čas so slovami, že sa malo jednať o rozpravu o homofóbii.

Napokon dodal, že sa zrejme niekto chce len zviezť na jeho popularite a mene: „V žiadnej škole som nebol učiť se*uálnu výchovu, len sa proste chce pán poslanec asi priživiť na mojich číslach… a veľmi mi je ľúto, že sa takéto niečo ešte chce prijímať. Ja som kresťan-katolík a ja sa riadim tým, čo hovorí aj Svätý Otec a aj čo hovoril, keď bol tu. On takýchto ľudí vôbec neodsudzuje,“ upozorňuje tvorca vtipných videí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Fero, Tomáš Taraba