Jeden z poslancom strany SMER – SD sa má aktuálne nachádzať vo veľmi vážnom stave v nemocnici. Hoci sa nevie, či jeho stav súvisí s aktuálnou pandémiou koronavírusu, Robert Fico prezradil, že momentálne zvádza ťažký boj.

Robert Fico pred piatkovou tlačovou besedou oznámil prítomným novinárom, že poslanec Ľubomír Petrák sa má aktuálne nachádzať v nemocnici vo veľmi vážnom stave. Politik zo strany Smer má zvádzať ťažký boj, hoci nie je jasné, či jeho hospitalizácia súvisí s aktuálnou pandémiou koronavírusu.

Dovoľte mi predtým, ako sa vyjadrím k téme, oznámiť, že jeden náš kolega, poslanec Národnej rady, Ľubo Petrák, zvádza v ostatných dňoch a ostatných hodinách ťažký boj. My mu nemáme ako pomôcť, len tak, že naňho myslíme a držíme mu palce,” uviedol Fico.

Keď sa snažili prítomní novinári zistiť, či jeho vážny stav súvisí s koronavírusom, expremiér neodpovedal priamo. Dodal len, že nemôže poskytnúť bližšie informácie o poslancovom zdravotnom stave, a taktiež to, že Petrák mal podstúpiť aj vážny chirurgický zákrok. Robert Fico pritom len pred niekoľkými hodinami vypovedal na NAKA, a zároveň sa stihol spolu s ďalšími poslancami a Robertom Kaliňákom podpísať pod ústavný návrh, ktorým žiadajú o zmenu v prípade trestu prepadnutia majetku obvineného.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/SMER – Sociálna Demokracia │ Foto: YT/SMER – Sociálna Demokracia, FB/Ľubomír Petrák