Konflikty medzi zaočkovanými a tými, čo vakcináciu odmietajú, neustále narastajú. Urážky a osočovanie sa stali každodennou súčasťou komunikácie na sociálnej sieti v súvislosti s touto témou. Olej do ohňa ešte viac prilial poslanec za stranu SaS.

Poslanec Peter Cmorej sa rozhodol zverejniť graf, podľa ktorého je najviac zaočkovaných medzi voličmi strany SaS. ,,Preťažené nemocnice, zničení lekári a sestry, nakazená rodina či kolegovia, zatvorené prevádzky. Tomu všetkému zaočkovaní pomáhajú predísť,“ napísal ku grafu.

Politik si bol vedomý, že sa pod jeho príspevkom objavia rôznorodé komentáre, v dôsledku čoho pridal ešte odkaz. ,,Pre komentujúcich mám výbornú ponuku na krajinu, kde ich nikto nútiť do očkovania nebude a nikto ich kvôli očkovaniu ani nebude obmedzovať. Afganistan! Váš aj môj život bude hneď krajší,“ odvážne vyhlásil.

Akoby to nestačilo, tak sa Cmorej rozhodol pridať kontroverznú ponuku. ,,Prvej stovke záujemcov vybavím bezplatný odvoz štátnym špeciálom, čo sa tam teraz chystá. Konečne budete môcť žiť svoj život bez obmedzení!“ ironicky dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Cmorej  |  Foto: FB/Peter Cmorej, Twitter