Poslankyňa Romana Tabak je známa svojimi nezvyčajnými vyjadreniami v parlamente, pričom sa dopustila nejedného zlyhania. Niet sa čo diviť, že ju mnohí občania majú poriadne v žalúdku. Najnovšie sa opäť postarala o rozruch, keď sa počas odvolávania ministra vnútra Romana Mikulca prihlásila o slovo.

Prešľapy Romany Tabak sa stali súčasťou jej vystupovania ako poslankyne Národnej rady SR. Dovolenka v zahraničí, keď všetci politici vyzývali Slovákov, aby oddychovali v našej krajine, bola iba začiatkom. Kúpaním vo vodopádoch v TANAPE či položením kytice vedľa koša na znak úcty zosnulému hercovi Milanovi Lasicovi si priazeň voličov rozhodne nezískala.

Bývalá tenistka však znova prekvapila kolegov v parlamente, keď sa rozhodla apelovať na poslancov, aby sa k sebe správali slušne. ,,Plénum národnej rady je miesto, kde máme možnosť meniť budúcnosť ľudí k lepšiemu. V poslednom čase je tu veľmi taká toxická atmosféra. Poslanci voči sebe sú agresívni, vulgárni, nevraživí. Dovoľte mi začať dnešné vystúpenie modlitbou z Biblie, nakoľko s božou pomocou nás čaká svetlejšia budúcnosť. A ja pevne verím, že našim jediným cieľom, tu v tomto pléne, budú riešenia pre ľudí,“ vyhlásila a následne sa nahlas začala modliť modlitbu „Otčenáš“.

Na náboženský prejav poslankyne zareagoval nezaradený poslanec Tomáš Taraba, ktorý iba neveriacky krútil hlavou. ,,My nie sme výchovný ústav a nemáme mandát, aby sme ľudí menili k lepšiemu. My máme prijímať zákony a tie zákony by mali byť v súlade s ústavou,“ zareagoval politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Tomáš Taraba-Strana ŽIVOT  |  Foto: FB/Romana Tabak  |  Video: Streamable.com