Poslankyňa Romana Tabak šokovala kolegov: Začala sa modliť za…!

Dátum:

Poslankyňa Romana Tabak je známa svojimi nezvyčajnými vyjadreniami v parlamente, pričom sa dopustila nejedného zlyhania. Niet sa čo diviť, že ju mnohí občania majú poriadne v žalúdku. Najnovšie sa opäť postarala o rozruch, keď sa počas odvolávania ministra vnútra Romana Mikulca prihlásila o slovo.

Prešľapy Romany Tabak sa stali súčasťou jej vystupovania ako poslankyne Národnej rady SR. Dovolenka v zahraničí, keď všetci politici vyzývali Slovákov, aby oddychovali v našej krajine, bola iba začiatkom. Kúpaním vo vodopádoch v TANAPE či položením kytice vedľa koša na znak úcty zosnulému hercovi Milanovi Lasicovi si priazeň voličov rozhodne nezískala.

Bývalá tenistka však znova prekvapila kolegov v parlamente, keď sa rozhodla apelovať na poslancov, aby sa k sebe správali slušne. ,,Plénum národnej rady je miesto, kde máme možnosť meniť budúcnosť ľudí k lepšiemu. V poslednom čase je tu veľmi taká toxická atmosféra. Poslanci voči sebe sú agresívni, vulgárni, nevraživí. Dovoľte mi začať dnešné vystúpenie modlitbou z Biblie, nakoľko s božou pomocou nás čaká svetlejšia budúcnosť. A ja pevne verím, že našim jediným cieľom, tu v tomto pléne, budú riešenia pre ľudí,“ vyhlásila a následne sa nahlas začala modliť modlitbu „Otčenáš“.

Na náboženský prejav poslankyne zareagoval nezaradený poslanec Tomáš Taraba, ktorý iba neveriacky krútil hlavou. ,,My nie sme výchovný ústav a nemáme mandát, aby sme ľudí menili k lepšiemu. My máme prijímať zákony a tie zákony by mali byť v súlade s ústavou,“ zareagoval politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Tomáš Taraba-Strana ŽIVOT  |  Foto: FB/Romana Tabak  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...