Politika Poslankyňa SaS v slzách: ZOMRELA jej blízka osoba z rodiny!

Poslankyňa SaS v slzách: ZOMRELA jej blízka osoba z rodiny!

Známa poslankyňa SaS aktuálne prežíva ťažké chvíle. Ako sa podelila s fanúšikmi a voličmi na sociálnej sieti, prišla o milovanú osobu z blízkej rodiny. V dojímavom statuse píše, že na večný odpočinok odišla jej milovaná babička, s ktorou mala krásny a blízky vzťah.

Známa poslankyňa z klubu SaS prežíva náročné chvíle. Vladimíra Marcinková sa zverila fanúšikom na sociálnej sieti, že prišla o svoju milovanú babičku, s ktorou mala po celý život krásny a blízky vzťah. „Babinka moja milovaná, toľko žiaľu mám v sebe, že ho ťažko uniesť. Veľmi mi budeš chýbať,“ píše v dojímavom príspevku.

Och, a tvoje gruľové rožky, zapražená polievka, halušky s tvarohom! Nikdy nezabudnem na tú chuť, babinka. Najlepšie na svete,“ spomína okrem iného na krásne zážitky. „Nechýbala si na mojich promóciách ani na mojej svadbe, Lininých krstinách, na mojom predvolebnom mítingu v Levoči. Fandila si mi úplne vo všetkom, modlila sa, keď som rodila, štátnicovala, maturovala,“ ďakuje za lásku a starostlivosť 31-ročná politička, ktorá smúti aj za tým, že už babičku nevystíska. Exposlanec OĽaNO Ján Herák má zas na krku ďalšie obvinenie polície.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: IG/vladimira.marcinko