Poslankyňa Tabak zverejnila status o VOJNE: Naď sa nezdržal a odkázal..!

Dátum:

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak má za sebou viacero prešľapov, s ktorými sa ešte aj pochválila na sociálnych sieťach. Najnovšie verejne nesúhlasila s prevozom obranného systému S 300 na Ukrajinu. Minister obrany Jaroslav Naď jej následne poslal poriadne štipľavý odkaz.

Po tom, ako sa potvrdil prevoz systému S 300 na Ukrajinu, poslankyňa Romana Tabak na svojom profile na sociálnej sieti usporiadala anketu. Fanúšikov a voličov sa opýtala, či súhlasia s týmto krokom slovenskej vlády. ,,Ja s týmto rozhodnutím nesúhlasím. Nechcem, aby sa Slovensko zapojilo do vojnového konfliktu,“ uviedla.

Rovnakú rétoriku pritom volí aj Robert Fico, i keď podľa článku 51 Charty OSN je možné pomôcť štátu v obrane dodaním zbraní, ktoré budú použité v súlade s medzinárodným právom. Status političky sa rozhodla zacitovať moderátorka HNtelevízie, ktorá si do štúdia pozvala ministra Jaroslava Naďa. Ten mal hádať, ktorému politikovi výrok patrí.

,,Tak keď sa ma na to takto pýtate, tak to bude asi niekto z koaličných poslancov,“ odvetil, načo sa dozvedel, že išlo o Romanu Tabak. ,,No mohla to byť Romana, mohol to byť Milan  Kuriak. Neprekvapila by ma ani jedna z týchto alterantív,“ poznamenal. Minister obrany, ktorý nedávno ohlásil príchod ďalších 900 NATO vojakov na naše územie, napokon zaperlil a Romane Tabak poslal štipľavé odporúčanie: ,,Ja som si vždy vážil odbornosť Romany v raketových systémoch. Špeciálne tenisové rakety sú jej doména, tak nech sa drží tejto témy a tam má čo k tomu aj odborne povedať a ostatné veci necháme odborníkom,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tv.hnonline.sk, FB/Zomri │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...