Slovenská poslankyňa sa nevedela dočkať svojho prvého bábätka. Aj keď sa zdalo, že všetko je v poriadku a s manželom sa môžu tešiť na nového člena rodiny, pred pár dňami sa na sociálnej sieti podelila o bolestivú stratu. Veľkú radosť tak razom vystriedal obrovský smútok.

Eva Hudecová je poslankyňou v parlamente za hnutie Sme rodina, pričom sa venuje predovšetkým sociálnym témam. V decembri minulého roka popriala ľuďom pekné sviatky a zároveň uviedla, že to budú posledné Vianoce, ktoré strávi iba s manželom. Bola totiž v radostnom očakávaní a s úsmevom ukázala bruško, podľa ktorého bola vo vysokom štádiu tehotenstva.

32-ročná plavovláska však poriadne prekvapila ľudí, keď priznala, že si prešla tragédiou. ,,Prechádzam si najťažším životným obdobím, ktoré žena môže zažiť,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila záber, kde už nie je tehotná a jej slová jasne naznačili, že o bábätko prišla.

Podľa vyjadrenia jej v tomto období pomáhajú skvelí ľudia, ktorým je veľmi vďačná. Po jej boku sa na fotografii nachádza dekan Miloš Krasňanský, predseda parlamentu Boris Kollár a predseda Výboru pre verejnú správu a regionálny rozvoj Jozef Lukáč. ,,Sú mi veľkou oporou a som rada za príjemne strávený čas v ich spoločnosti,“ dodala rodáčka z Nitry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Eva Hudecova  |  Foto: FB/Eva Hudecova, NR SR