České médiá zahltila radostná správa, ktorá ale zrejme nebude celkom po vôli rozvádzajúcej sa Lucii Vondráčkovej (39). Lucie Šafářová (32), priateľka jej expartnera Tomáša Plekance, má byť údajne v požehnanom stave!

Rozvod Lucie Vondráčkovej a Tomáša Plekanca mal pôvodne prebiehať v pokojnom duchu, no v priebehu pár týždňov sa zmenil na ostrú vojnu o deti aj majetok. Súd, ktorý dvojicu čaká, ale nateraz predbehla radostná správa, ktorá sa šíri českými médiami. Tomášova priateľka Lucie Šafářová, s ktorou si už užívajú v novom pražskom hniezdočku lásky, má byť údajne tehotná.

S novinkou prišiel denník Blesk, ktorému túto zvesť priniesol anonymný zdroj z okolia dvojice: „Všetko je to veľmi čerstvé, ale rozlúčkovú štvorhru pred tromi týždňami na French Open už hrala v požehnanom stave,“ vyzradil. A ako na túto novinku zareagovali samotní zaľúbenci?

Plekanec spolu so Šafářovou zavesili na sociálnu sieť fotky, ktorými chcú podporiť charitatívnu nadáciu Radosť deťom: „Máme radosť, že sa naša rodina rozrastá a môžeme pomôcť dobrej veci,“ napísali svorne, no na oficiálne potvrdenie radostnej správy si zrejme budeme musieť ešte chvíľku počkať.

Tomáš a Lucia podporili nadáciu Radosť deťom
Budú aj z nich čoskoro rodičia?

Zdroj: isport.blesk.cz │ Foto: Facebook/Tomáš Plekanec, Lucie Vondráčková, Lucie Šafářová