Pohreb hviezdy z reality šou sa nekonal v pokojnom štýle. Martinu Chovancovú dnes odprevádzali jej najbližší na poslednej rozlúčke. Pohreb sprevádzali hádky, pričom sa ho zúčastnilo len zopár ľudí!

[sociallocker]Pred týždňom mnohých zaskočila informácia o smrti Martinky z Turca, ktorá ako 34-ročná podľahla na následky zlyhania pečene v ilavskej nemocnici. Medzi trúchliacimi na pohrebe sa našlo viac novinárov, ako členov Martinkinej rodiny či jej priateľov. Na pohreb prišla naozaj len hŕstka ľudí. Rozlúčky sa zúčastnila Martinkina matka Anna, strýko Jano a deti Barbora a Kamil. Ani jeden z nich však nevyronil žiadnu slzu! Najväčší žiaľ prežívali jej dve kamarátky.

Hneď na úvod došlo k rozporu, keď matka Anna odmietla podať ruku vdovcovi, Martinovi. Síce ona viní zo smrti práve Martinkinho manžela, on argumentuje tým, že samotná Martinkina mama sa jej otočila chrbtom a nereagovala na jej telefonáty. Je verejne známe, že v posledných rokoch nemala Martinka s rodinou najlepšie vzťahy, deti boli dokonca spokojnejšie, že žijú v detskom domove.

Zdroj: topky.sk, cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]