Jojkársky seriál Nemocnica sa teší veľkej obľube divákov, pričom je v ňom obsadených množstvo hereckých hviezd. O komplikované zápletky, intrigy či romantické vzťahy rozhodne nie je núdza. Mnohí fanúšikovia však zostali v šoku pri sledovaní poslednej epizódy, v ktorej sa zrazu diali zvláštne veci.

V poslednej sérii sa do deja zapojila herečka Monika Horváthová, ktorá stvárňuje ženu s bipolárnou poruchou. Postavy Lindy sa chopila fantasticky a mnohí diváci boli nadšení z jej hereckých výkonov. O to viac ich prekvapilo, keď v poslednej epizóde došlo k náhrade známej nemocničnej tváre.

Lindu totiž po novom bude stvárňovať herečka Monika Šagátová, ktorú môžete poznať zo seriálu Divoké kone. Aj to je dôvodom, prečo v scenári na ňu zaútočili, v dôsledku čoho má obviazanú celú tvár. Momentálne nie je známe, ako sa jej príbeh vyvinie.

Na výmenu už zareagovala aj televízia JOJ, ktorá zverejnila stanovisko k seriálu Nemocnica. ,,Pýtate sa prečo? Televízny svet si často vyžaduje kompromisy a z dôvodu záväzkov v inom seriáli sme sa po dohode s Monikami rozhodli uskutočniť túto výmenu,“ vysvetlila JOJ-ka na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nemocnica_tvjoj  |  Foto: IG/monikasagatovaofficial, nemocnica_tvjoj