Od autonehody predsedu parlamentu Borisa Kollára ubehlo už niekoľko mesiacov. Teraz nastal vo vyšetrovaní prípadu posun. Ako mal potvrdiť krajský policajný hovorca, vyšetrovateľ mal obviniť z prečinu ublíženia na zdraví konkrétnu osobu.

Boris Kollár mal 24. októbra minulého roka nepríjemnú autonehodu vo vládnej limuzíne. Pri náraze do ich vozidla sa zranil nielen politik, ale aj šofér, ochrankár a misska Miroslava Fabušová, ktorá sa v tom čase nechala podľa svojich slov odviezť do lekárne. Vodič značky VW Golf nedal na križovatke podľa polície prednosť protiidúcemu vozidlu BMW. Predseda Sme rodina musel absolvovať náročnú operáciu a zotavoval sa s pomocou konštrukcie okolo hlavy.

Rovnako Fabušovú čakala po nehode operácia. Zarážajúce je, že Kollár mal byť účastníkom aj ďalšej nehody, kým Fabušovú o nejaký čas pristihli policajti za volantom pod vplyvom alkoholu. Od ich spoločnej nehody ubehlo niekoľko mesiacov a až doposiaľ sa nevedelo, ako prípad napreduje.

Dnes je už jasné, že vyšetrovanie sa pohlo. Ako uvádza portál TVnoviny, krajský policajný hovorca Michal Szeiff potvrdil, že vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava II obvinil z prečinu ublíženia na zdraví konkrétnu osobu. Vzhľadom k tomu, že vyšetrovanie stále nie je ukončené, nemohol poskytnúť žiadne bližšie informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: FB/Národná rada SR, Televízia Markíza