Posun v prípade dobitej Andrejky: Sudca odobral dieťa rodičom a…!

Dátum:

Začiatkom roka pobúril celé Slovensko brutálny útok na 11-ročnú Andrejku, ktorá verila, že len trávi čas s kamarátmi. Namiesto toho skončila opitá, dobitá a verejne ponížená. Polícia v tejto veci začala okamžite konať, pričom už došlo aj na radikálne rozhodnutie zo strany súdu.

K desivému incidentu došlo 2. januára v opustenom areáli družstva. Skupina tínedžerov, ktorá sa údajne nazýva “Ghetto z Miloslavova“, nútila 11-ročné dievča k pitiu alkoholu, pričom jej vodku liali priamo do krku. Nasledovala bitka a fotografovanie i natáčanie videí, na ktorých bola Andrejka značne obnažená. Za hlavnú útočníčku bola označená Ela, ktorej mama údajne pracuje na polícií.

Vyšetrovatelia sa však tentokrát zamerali na chlapcov Dávida a Scotta, ktorí taktiež nesú vinu na brutálnom útoku. Niektoré videá natáčali a na mnohých sa aj nachádzajú. Podľa portálu zregiony.sk súd rozhodol o odobratí minimálne jedného z útočníkov rodičom, pričom je umiestnený do diagnostického centra v Bratislave.

Rovnaký osud údajne čaká aj druhého chlapca. Cieľom štátnej inštitúcie je prevýchova detí vo veku od 3 do 15 rokov. „Diagnostické centrum zabezpečuje diagnostiku deťom s narušeným alebo ohrozeným psychosociálnym vývinom s cieľom určenia ďalšej vhodnej výchovno-vzdelávacej, resocializačnej alebo reedukačnej starostlivosti, poskytuje poradenské služby, vypracúva diagnostické správy o dieťati, vypracúva odporúčanie o umiestnení dieťaťa po ukončení pobytu,“ uvádza sa na stránke ministerstva školstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: zregiony.sk, minedu.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, Polícia SR-Bratislavský kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...