Tak toto tu ešte nebolo. Reality šou Farma si už pamätá za 10 sérii rôzne zápletky, no takýto problém sa ešte neobjavil. Vášnivá noc medzi Michaelou a Dominikom má zrejme vážne dôsledky. Mladý muž, ktorý bol donedávna panicom, sa bude zrejme musieť vysporiadať s otázkou otcovstva.

Kto by to bol povedal, že jedna noc prinesie o niekoľko týždňov hotovú pohromu? Vášnivá noc medzi Michaelou Štefánikovou a mladým Dominikom Porubským, ktorý bol ešte pred príchodom na statok panic, má vážne následky. Hoci dvojica svoju spoločnú noc dávno oľutovala, teraz sa k nej budú musieť opäť nedobrovoľne vrátiť. Miša si totiž Dominika zavolala bokom, aby mu povedala nečakanú novinku.

Spravili sme koko*inu, vieš o tom. A je z toho prúser,“ začala neľahký príhovor. Dominikovi spočiatku nedochádzalo, o čom je reč, no o chvíľu mu predsa svitlo: „Nebodaj si v tom?“ vypadlo z mladíka. Keď sa jeho najčiernejšia obava potvrdila, začali spoločne uvažovať, aké bude mať toto fiasko pokračovanie. Michaela má ale na vec jednoznačný názor. Na Farme plánuje svoje tehotenstvo pred ostatnými ututlať a potom, ako vyjde von, vymyslí, čo ďalej.

Dominik je zo situácie vystrašený a odmieta prijať fakt, že by práve on mal byť otcom dieťaťa: „Tak isto to neni moje dieťa. To nech ona na mňa neskúša,“ myslí si a dodáva, že podľa neho ide len o akési zastrašovanie a taktiku. V jednej chvíli sa Miši dokonca opýta, či sa s tým niečo nedá urobiť, čím zrejme narážal na možné prerušenie tehotenstva.

Dominik sa ale napriek Mišinmu zákazu niekomu túto novinu prezradiť došiel poradiť so skúsenejším Milanom a podľa portálu Pluska neskrýval zlosť: „Nech ju niekto vyhodí. Nech je ženský duel… Proste máme takú možnosť, tak to idem využiť. Všetky plány sa nám kazia. Nemal som ísť na tú Farmu,“ sťažuje sa mladík, hoci tieto slová v televízii odvysielané neboli. Milan mu ale prehovorí do duše: „To je hulvátstvo najvyššieho zrna. Mama by ťa podľa mňa vyhodila z domu! Budeš sa musieť k tomu postaviť ako chlap,“ znejú tvrdé slová farmára, ktoré sa Dominikovi nepozdávajú: „Tak by som Miši **bol lopatu do hlavy,“ hnevá sa aj ďalej. Ako sa napokon mladík, ktorý psychicky nezvláda tehotenstvo ukričanej Michaely, k problému postaví, sa ukáže už čoskoro.

Zdroj: farma.markiza.sk, pluska.sk | Foto: YouTube