Milovníčky známeho seriálu, ktorý ovládol celý svet, sa môžu radovať. Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda sa opäť spoločne postavia pred kamery a v budúcom roku sa pustia do tretieho filmového pokračovania úspešnej snímky “Se* v meste”!

[sociallocker]Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall a Kristin Davis sa vďaka ženskému seriálu, ktorý je označovaný za ten najikonickejší všetkých dôb, dostali na výslnie v hereckej brandži. Seriál žal úspechy po celom svete a v každom kúte sveta si našiel svoje verné fanúšičky. Štyri blízke priateľky prinášali zaujímavé príbehy, ktoré mnohokrát okorenili špeciálnym humorom.

Po skončení seriálu sa však známe hviezdy opäť stretli a pustili sa do natáčania celovečerných filmov, ktoré mali rovnaký názov ako pôvodný seriál. Aj keď tieto diela nezožali taký úspech, ako očakávali a kritici tiež neboli nadšení výsledkom, tak sa tieto známe tváre z New Yorku opäť postavia pred kamery. Podľa informácií všetky štyri herečky podpísali zmluvu na tretie filmové pokračovanie. Sarah Jessica Parker dlho otáľala, kým sa upísala k ďalšiemu pokračovaniu, pretože sa jej nepozdával napísaný scenár. Seriálovej Carrie sa totižto nepáčilo, že by boli vykreslené v zrelšom svetle. Pôvodný scenár teda prešiel zmenami a nakoniec s konečným výsledkom všetky dámy súhlasili. Natáčanie je dané na budúci rok na začiatok leta, film do kín by sa mal dostať o rok neskôr.

Zdroj: radaronline.com | Video: giphy.com | Foto: Facebook
[/sociallocker]