Ešte donedávna sa šťastne ženatý Ivan Tásler ukazoval na výletoch či spoločenských akciách so sympatickou manželkou Aničkou. Po prevalení škandálu s mladou milenkou Denisou ale manželia priznali, že ich vzťah je v troskách. Najnovšie sa milenci ukázali aj na prvej spoločnej fotke.

Ivan Tásler (39) tvoril ešte donedávna šťastný pár s manželkou Aničkou. V júni sa však na svadbe choreografa Jána Ďurovčíka a jeho manželky Barbory hudobník zoznámil s mladučkou kráskou Denisou (25), s ktorou si zrejme okamžite padli do oka. Krátko na to sa podarilo zachytiť dvojicu pri nežnostiach, hoci sa ani jeden z dvojice nechcel k súkromiu vyjadrovať.

Napokon však tmavovláska predsa len zareagovala a o slovo sa prihlásili aj jej nešťastní rodičia, ktorí dcérin vzťah s Táslerom hájili. Na povrch vyplávala aj kríza v spevákovom manželstve, ktoré je dnes už v troskách. O tom, že sa každý z páru vydal vlastnou cestou, svedčí aj najnovší záber.

Ivan Tásler sa už totiž s mladou priateľkou neskrýva. Nedávno sa vybrali na spoločný výlet do krásnych Bojníc, kde si skočili aj na príjemné posedenie pri kávičke. Dvojica sa tu odfotila a záber prvýkrát zverejnila na sociálnej sieti. Ich vzťah tak možno označiť za oficiálny a je zjavné, že Tásler napriek tomu, že rozvod s Aničkou ešte neprebehol, nemieni ďalej svoje súkromie skrývať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Prvý oficiálny spoločný záber zaľúbencov

Zdroj: Instagram/denisaverna │ Foto: Instagram/denisaverna, YouTube/IMT Smile a Lúčnica – Made in Slovakia