Deň sv. Valetnína síce mnohí považujú za otrepaný gýč, prostredníctvom ktorého obchodníci inkasujú veľké tržby, no iní v ňom, naopak, vidia oslavu lásky. Jedným z romantikov, ktorý sa uplynulý štvrtok postaral o nádherné prekvapenie pre svoju polovičku, je aj americký herec Orlando Bloom.

Keď v roku 2016 hollywoodsky lámač ženských sŕdc Orlando Bloom (42) zbalil Katy Perry (34), jednu z najpopulárnejších hviezd súčasnosti, mnohí sa domnievali, že im vzťah dlho nevydrží. Speváčka si však získala sympatie hercovej rodiny i priateľov, no dvojica sa približne po roku a pol randenia predsa len rozišla.

Autorka hitu ,,I Kissed a Girl” však priletela v marci uplynulého roka za Orlandom do stovežatej Prahy, kde práve nakrúcal seriál. Bývalý manžel topmodelky Mirandy Kerr a blond speváčka boli prichytení v uliciach hlavného mesta Českej republiky a odvtedy sa opäť objavovali ruka v ruke v spoločnosti i na súkromných akciách.

Tentokrát však Ori prekvapil nielen fanúšikov, ale zrejme aj Katarínu, keď ju práve na Valentína požiadal o ruku. Pre obe hviezdy pôjde o druhú svadbu, nakoľko speváčka bola v rokoch 2010-2012 vydatá za herca Russela Branda.

Zdroj: Instagram/KatyPerry, OrlandoBloom, Twitter