Pozitívny Igor Matovič večeral na Vianoce s rodinou! Ako? TAKTO!

Dátum:

Premiér Igor Matovič sa dostal do karantény už 18. decembra, avšak stále to nie je dosť dlhá doba na to, aby si mohol znovu užívať prítomnosť a blízkosť svojej rodiny. Vianočné sviatky tak musí tráviť sám v izolícií, aspoň teda tak to odporúča ostatným pozitívne vyhodnoteným pacientom. Dodržal to však aj sám premiér?

Premiér Igor Matovič sa postretol s nepríjemnou situáciou, kedy sa sám stal obeťou koronavírusu, a to ešte k tomu dokonca počas vianočných sviatkov. Aj keď s „hnusobou“ bojuje už od marca, sadla si naňho až v obodbí, kedy človek túži byť s rodinou najviac. Obišiel tak premiér karanténne opatrenia, aby si tento čas užil s manželkou a dcérami?

Igor Matovič sa na sociálnej sieti pochválil úsmevným príbehom jeho tohtoročných Vianoc: „Keď si pred dverami karantény nájdete takto prestreté … zoberiete k sebe na izbu, zapnete videohovor … a dáte “spoločnú” štedrovečernú večeru s manželkou a dcérami … tomu sa hovorí nezabudnuteľné Vianoce. Verím a dúfam, že zlo, ktoré nás chce zlomiť, zlomíme čím skôr našou spoločnou snahou. Vakcína je cestou, ale kým bude k dispozícii všetkým ochotným, zostáva nám najmä naša ostražitosť a ohľaduplnosť voči tým najslabším – starým a chorým ľuďom. Dík, že na nich myslíte a ich svojim postojom chránite. PS: Pod tou misou bola kapustnica s veľkým strukom surového cesnaku a pod tou oranžovou miskou domáca vianočka od babči,“ píše zodpovedný Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic | Foto: FB/Igor Matovic, IG/igor_matovic_olano

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....