Milovníci jojkárskeho Paneláku už netrpezlivo čakajú na moment, kedy sa ich obľúbený seriál po takmer dvoch rokoch vráti na televízne obrazovky. Od dnes sa môžu tešiť ešte viac, televízia totižto zverejnila oficiálny dátum štartu.

Konkrétne ho prezradil riaditeľ TV JOJ Marcel Grega prostredníctvom sociálnej siete. Seriál odštartuje 29. marca o 20:35.

Panelák tak nahradí komediálny seriál TV JOJ Prázdniny, ktorý je mimoriadne úspešný. Televízia tiež vyvrátila dohady, že by mal byť Panelák vysielaný v utorky a vo štvrtky. Podľa informácii bude TV JOJ Panelák vysielať iba v stredy, v dvoch častiach za sebou, ktoré však budú mať kratšiu minutáž než akú mali predchádzajúce série.

V novom Paneláku sa objaví hneď niekoľko nových tvári. Televízia už potvrdila mená ako Milo Kráľ, Vlado Černý, Natália Germániová, ale aj Lujza Garajová Schrameková, či Lucia Lapišáková a Marcel Ochránek. Miesto v Paneláku však dostanú aj známe postavy, ktoré stvárňujú Diana Mórová, Robo Jakab, Ján Koleník, Mirka Partlová, Marián Miezga či Braňo Bystriansky. Vrátiť by sa mala aj postava, ktorú hrá Hana Gregorová. Tú z Paneláku nenápadne vyhodili bez toho, aby herečke oznámili, že končí. Tá ich za to aj v minulosti kritizovala.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: facebook.com