Už 4. septembra odštartuje TV Markíza pätnáste pokračovanie reality šou Farma, kde sa proti sebe postaví totožný počet súťažiacich. Kým v minulosti proti sebe bojovali mešťania s dedinčanmi či východ a západ, tentokrát pôjde o stret generácií.

Reality šou Farma patrí k najúšpešnejším televíznym programom, pričom život na statku pravidelne sledujú státisíce divákov. Aktuálne sa pred televízne kamery postaví 15 odvážnych súťažiacich, ktorí budú rozdelení do troch skupín. Priaznivci sa tak môžu tešiť na Generáciu Z, ktorá sa narodila po roku 2000, Generáciu Y, pričom tá prišla na svet po roku 1990 a Generáciu X. Tú tvoria farmári narodení pred rokom 1989.

Prvým farmárom z Generácie X, ktorého predstavila TV Markíza, je podnikateľ Roman Záležák (39). Ako na seba prezradil, doma ho bude čakať manželka a dve dcéry, pričom na statku mieni zažiť dobrodružstvo.

Lucia Gašparíková (40) má na svojom konte množstvo športových úspechov a vo svetových súťažiach sa presadila ako fitnesska. Prezradila, že je veľkou fanúšičkou Farmy, ktorú zároveň považuje za svoju veľkú výzvu.

Po dlhých rokoch prác v Írsku sa na Slovensko vrátil Adam Rohárik (41), ktorý chce na Farme vyskúšať svoje zručnosti. Je skúseným chovateľom zvierat, taktiež si vyrába vlastné nože.

O lákavú finančnú výhru na statku zabojuje aj Miroslava Kozárová (40), ktorá pracuje ako kontrolórka kvality. Potom, ako prišla o manžela a na výchovú dvoch detí ostala sama, by na Farme chcela začať novú etapu života.

Posledným súťažiacim pätnásteho ročníka je Čech Miroslav Mimochodek (38), ktorý sa živí ako projektant fotovoltaických elektrární. Farma pre neho bude vystúpením z komfortnej zóny.

Zdroj: markiza.sk, IG/farma.markiza