Tento týždeň mala Farma za sluhov Luciu a Mikiho. Hlasovanie za prvého duelanta dopadlo viac-menej jednoznačne. Kto nakoniec musel Farmu opustiť?

[sociallocker]Ostatní farmári zvolili za prvého duelanta Mikiho. Za mužský duel hlasovala Miriam aj Tomáš. Tomáš pri hlasovaní získal podporu a obdiv od všetkých farmárov, aj od Kvetky. Lucii a Miriam ešte pred hlasovaním sľúbil, že bude hlasovať za mužský duel, dokonca dal na to ruku. Pri stole potom povedal, že sľub musí dodržať, pretože chce byť ako svoj otec, ktorý je poctivý a čestný. Za tento prejav si získal úctu od všetkých farmárov. Ľubo zahlasoval za Luciu, ale povedal, že to iba tak do “počtu”, inak by tiež hlasoval za mužský duel.

Miki vyhral duel, aj napriek tomu, že si v týchto disciplínach neveril

Miki si za svojho súpera nakoniec vybral Ľuba. Povedal, že dúfa, že si vyberie chlapské disciplíny, keďže dokonca aj ženy si vyberajú náročné disciplíny. Z toho vyplýva, že by bol najradšej ak by medzi disciplínami boli najmä silové a vytrvalostné disciplíny. Ľubo sa však rozhodol inak. Prvá disciplína bola vedomostná súťaž, teda “almanach”. Druhou bolo prekvapenie a až nakoniec, v prípade, že duel bude nerozhodný, zvolil pílenie dreva.

Ľubo tvrdí, že prekvapenie prehral preto, lebo je starší a robí už pomalšie

Prvú, vedomostnú disciplínu, vyhral Miki. Ľuba nepodporil žiadny z farmárov, všetci fandili iba Mikimu. Úlohou druhej súťaže, prekvapenia, bolo čo najrýchlejšie vyrobiť stôl z dosiek, ktoré dostali k dispozícii. Rýchlejší bol Miki. Tretia disciplína teda nebola potrebná. Víťazom duelu sa stal jednoznačne s dvomi získanými bodmi Miki! Ľubo si myslí, že v druhej disciplíne zlyhal najmä kvôli svojmu veku, tvrdil, že už je starší a nie je taký rýchly. Čo si o tom myslíte vy?

Foto: Facebook / Farma [/sociallocker]