V hre o 50 000 zostali štyria farmári – Lucia, Tomáš, Miki a Miriam. V dnešnej časti uvidíte, koho posunú ostatní farmári do veľkého finále. My to už vieme!

[sociallocker]Dnes večer budú vypadnutí farmári hlasovať až dvakrát. V jednom hlasovaní vyberú farmára, ktorého by videli vo finále najradšej. V druhom hlasovaní rozhodnú o osude súťažiaceho, ktorý statok opustí a ostane tak pred bránami finále. Pozrite sa, koho farmári posunuli! Jeden z nich dostal až štyri hlasy zo siedmich možných! Takto hlasovali:

Za Mikiho Ferleťáka hlasoval Ján Juhaščík, Tomáša Mrvu by vo finále rada videla Jana Hrmová, za Miriam Pribanič hlasovala Šárka Rácová. A všetci ostatní farmári by vo finále najradšej videli Luciu Mokráňovú. Tá dostala až štyri hlasy a to od Romana Olacha, Lenky Hrčkovej, Betky Janíčkovej a Ľuba Filkora.

Farmári posunuli do finále Luciu

Je teda jasné, že vo veľkom finále v piatok na Markíze uvidíte bojovať o výhru 50 000 eur práve Luciu Mokráňovú. Prinesieme vám aj informáciu, kto Farmu nadobro opustí. Celý diel nájdete TU.

Zdroj: farma-tv.sk | Foto: Facebook / Farma[/sociallocker]