To sa zas na Farme 12 dejú veci! Keď sa mešťania museli presťahovať na ich pôvodnú stranu, to ešte netušili, že oznámenie prvého duelanta bude iba otázkou náhody a šťastnej ruky. Farmári tak svoj ďaľší osud hľadali v klobúku, z ktorého losovania vyšla ako čierny Peter pôvabná Xénia!

Katka Pohančaníková padla do oka mladému mešťanovi Matúšovi Jarošovi, no jeho pôvodná spriaznená duša Xénia Gregušová rozhodne nemusí mať oči pre plač. Rozhorčený Matúš sa totiž po nešťastnej voľbe pri losovaní o post prvého duelanta zaprisahal, že sa kvôli nej dobrovoľne obätuje a pôjde do duelu. Dvojica totiž bok po boku figuruje v šou už od samého začiaku, kedy boli zvolení ako sluhovia a následne spoločnými silami vyhrali prvý boj o návrat na statok.

Či však svojrázny Matúš svoj sľub naozaj dodrží a pre farmársku lásku sa skutočne vzdá boja o rozprávkovú výhru 75 000 eur, je otázne. Nateraz tak ostáva záhadou, či bude 29-ročnému Košičanovi povolená možnosť prevziať po Xénii miesto duelanta alebo sa opäť bude musieť postaviť na bojisko, no tentokrát už bez jeho opory. Isté je momentálne iba to, že krásna tanečníčka zo Žiliny si ho omotala okolo prsta skutočne pevne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, farma.markiza