Nie je žiadnym prekvapením, že vyššie postavení ľudia na ministerstvách sa netešia veľkej popularite. No od osoby, ktorej sa budeme venovať, by ste to ani náhodou nečakali. Aj prvý dojem môže občas klamať.

Titul, o ktorý nemá nikto záujem, získala Zuzana Ťapáková. Na ministerstve zahraničných vecí pracuje ako externá poradkyňa pre kultúru a mediálnu sekciu predsedníctva. Práve ona bola obvinená Transparency International Slovensko, že bol celý program slovenského predsedníctva Rady EÚ predražený. Ťapáková usporadúvala veľkolepé podujatia, ktoré boli finančne nákladné a želaný efekt spokojnosti zo strany slovenských či európskych politikov nenastal.

Zdroj pre Hitky.sk uviedol, že patrí medzi osoby, ktoré má rado iba hŕstka ľudí. Jej pracovníci nie sú nadšení spoluprácou so Zuzanou. ,,Nepozdraví, neodzdraví. Správa sa povýšenecky a každému dáva najavo, že ona je tu šéf, aj keď to tak nie je. Väčšinu času je zatvorená v kancelárií, čo nám vyhovuje,“ uviedla osoba z jej okolia.

Informácie o Ťapákovej sú šokujúce, keďže pred kamerou sa správa ku každému milo a prívetivo. Na sociálnych sieťach zverejňuje fotografie, kde sa vždy usmieva od ucha k uchu a vyvoláva dojem príjemnej osoby.

Zuzana bola od roku 2010 do roku 2013 riaditeľkou televízie Markíza. Následne sa objavila v prezidentskej kampani, keď podporovala Milana Kňažka. Možno to bol jej prvý krok v politike.

Foto: facebook.com