Štvrtá adventná nedeľa patrila na obrazovkách Markízy a Novy veľkolepému finále šou Česko Slovensko hľadá Superstar, ktorá svoju hviezdu skutočne objavila. Siedmym víťazom v poradí sa stal favorizovaný súťažiaci Adam Pavlovčin, ktorý divákov presvedčil troma fantastickými výkonmi!

Potom, čo bola spustená siedma séria speváckej súťaže Superstar, bojovali o postup do finále stovky hudobníkov. Medzi najlepších sa však mohlo dostať len desať z nich, pričom do TOP 10 postúpilo historicky po prvýkrát šesť mužov a iba štyri ženy. Po dlhých týždňoch castingov už Česko a Slovensko spoznalo tesne pred Vianocami svoju Superstar, ktorou sa stal charizmatický Adam Pavlovčin.

26-ročný spevák, ktorý žije v Prahe, ohúril porotu hneď v prvom výberovom kole skladbou Skin od Rag’n’Bone Man. V nedeľu (19. decembra) zaspieval víťaz ako prvú pieseň Arcade od Duncana Laurenca, pričom potom, ako postúpil z prvého vyraďovania, kedy zo súťaže vypadla Katarína Stohrová, si zvolil singel Láska od Marcela Palondera. Práve týmto hitom z roku 1991 dojal porotu a Monika Bagárová nedokázala skrývať slzy dojatia.

Druhé vyraďovanie sa stalo osudným pre Nicolasa Bitkovskijho, pričom s Elizabeth Kopeckou súperili o hlasy skladbami, ktoré pôvodne zaspievali na prvom castingu. Víťazom sa napokon stal práve favorizovaný Adam, ktorému priali víťazstvo nielen porotcovia, ale aj mnohé známe tváre domáceho šoubiznisu.

„Ja toto beriem ako víťazstvo možno nielen pre seba, ale pre viacerých tam vonku a strašne, strašne ďakujem,“ zneli prvé slová víťaza bezprostredne po ohlásení výsledkov. „Zostaňte sami sebou, oplatí sa to a je toto pre mňa dôkaz toho, že sme na dobrej ceste, že niečo tam vonku robíme a tu všetci spoločne správne,“ dodal Adam a poďakoval sa ako tímu zo Superstar, tak aj svojej milujúcej rodine. Zo speváckej súťaže si tak napokon neodnáša len skúsenosti a nové priateľstvá, ale aj titul a sumu 75-tisíc eur!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk