Po tom, ako sa speváčka Dara Rolins a raper Rytmus rozišli, začalo sa špekulovať o dôvode ich konca vzťahu. Čoraz viac sa skloňovalo meno Jasmina Alagič, ktorá má v posledných mesiacoch veľmi blízko k raperovi. Do tohto sa však zapojil spevák, ktorý svojím vyjadrením všetko vyvrátil. Dnes vieme, že išlo iba o marketingový ťah.

Raper Rytmus a slovenská moderátorka s balkánskymi koreňmi, Jasmina Alagič boli niekoľkokrát zachytení fanúšikmi v objatiach. Následne však spevák Akon zverejnil video, kde oznámil, že s kráskou tvorí pár práve on. Široká verejnosť zostala zmätená. Až doteraz!

Jasmina totiž priznala, že išlo o celkom elegantný marketingový ťah. Spoločne so spevákom sa stala ambasádorkou technológie, ktorá ochraňuje displej pred poškriabaním alebo poškodením. „Teším sa, že je záujem o to, s kým vlastne som, umožnil zviditeľniť úžasný produkt, ktorý mne osobne už niekoľkokrát doslova zachránil mobil,“ s nadšením priznala moderátorka pre topky.sk.

V skutočnosti sa Alagič s Akonom nikdy osobne nestretla, čo by sa malo zmeniť ešte tento rok, keďže americký spevák plánuje cestu na Slovensko. V prípade Rytmusa, môžeme predpokladať, že o všetkom vedel a bez problémov dal možnosť dobrej kamarátke ešte viac sa zviditeľniť.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram