Lucia z Nových Zámkov prišla s manželom a trojročným dieťaťom do Bachledovej doliny pri Ždiari, aby tu strávili krásnu lyžovačku. Počasie celkom prialo a mladí rodičia sa snažili učiť svojho potomka prvé kroky na lyžiach. Lenže kvôli nešťastnej udalosti im ostali len oči pre plač a rodina  prišla o milovanú mamičku a manželku Luciu. 

Po prvých základoch nasledovala jazda na vleku. Matka sa na kotvovom vleku viezla s dieťaťom, pričom otec rodiny išiel pred nimi. Takmer navrchu sa jej pravdepodobne odopla lyža. Lucia sa pustila kotvy a zastala. Následne za ňou z vleku zišiel manžel a vzal jej dieťa. Zatiaľ čo Lucia spravila asi najtragickejšiu chybu a to, že si odopla aj druhú lyžu, jej manžel sa s dieťaťom len kúsok od nej už opäť venovali lyžiarskemu umeniu.

Prečítajte si tiež: Obľúbená herečka prišla pri autonehode o rodičov a sestru: Ona stále bojuje o svoj ŽIVOT!

Po odopnutí aj druhej lyže ostala Lucia na zľadovatenom teréne už iba v lyžiarkach. Zrejme si mladá žena myslela, že keď si odopne aj druhú lyžu bezpečnejšie zíde po vypadnutú lyžu, ktorá ležala pár metrov od nej pod vlekom a bude tak môcť pokračovať v lyžovačke.

Trojkráľová lyžovačka sa pre tridsaťročnú ženu skončila SMRŤOU!

Bohužiaľ, toho sa už mladá žena nedožila. Na zamrznutom snehu sa pošmykla a letela nekontrolovateľnou rýchlosťou dolu svahom, pričom jej pád zastavil až náraz do vlekového stĺpu. Svedkovia tohto hororového pádu jej poskytli prvú pomoc a okamžite privolali záchrannú službu, ktorá pokračovala v resuscitácií. Po polhodine neúspešného oživovania dorazila aj lekárka z leteckej služby, ktorá sa ju pomocou kardiopulmonárnej resuscitácie snažila nasledujúcich 40 minút priviesť k životu. No bohužiaľ, mladá žena sa už po tvrdom páde neprebrala.

A tak sa skončila zdanlivo nevinná lyžovačka s rodinou. Namiesto nezabudnuteľných zážitkov si mladá rodina domov privezie iba obrovskú bolesť zo straty milovanej mamy a manželky Lucie! Bolesť, ktorú otupí len čas. Mladému ockovi želáme, aby mal teraz veľa síl!

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook