Poznáme VÍŤAZA štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome!

Dátum:

Pred pár hodinami mohli diváci sledovať finále štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome, pričom štyria finalisti mali možnosť vybrať si osobnosť, ktorú chceli stvárňovať. Celebrity sa tak rozhodli poriadne pritvrdiť, keďže sa pustili do „nenormálnych“ výziev. Večer plný premien však tentokrát skončil určením absolútneho víťaza.

Štvorica hviezd v podaní Dáriusa Kočiho, Juraja Loja, Márie Bartaloš a Jasminy Alagič sa počas finálového včera pokúsila zabojovať o víťazstvo aktuálnej série. V úvode sa spoločne predstavili ako legendárna skupina ABBA, pričom sa fantasticky zhostili slávnej piesne “Waterloo“.

Prvý sa na pódiu postavil muzikálový herec Dárius Koči, ktorý poriadne šokoval rozhodnutím premeniť sa na slávnu speváčku Cher s jej ešte slávnejšou piesňou “Believe“. Fantasticky napodobnil jej špecifický hlas, nehovoriac o vysokých podpätkoch, v ktorých tancoval na pódiu. Najväčším prekvapením bolo rozhodnutie balkánskej krásky Jasminy Alagič, ktorá stvárnila svojho snúbenca Rytmusa. Spoločne s Martinom Harichom si “strihli“ kedysi mimoriadne populárnu skladbu “Kuresfunk“. Jasmina tak s nadhľadom potvrdila, že nemá problém zabaviť sa aj na vlastnú adresu, pričom rapera stvárnila bravúrne.

Dárius Koči ako Cher

Jasmina Alagič ako Rytmus

Nasledovala herečka Mária Bartaloš, ktorá sa rozhodla zmeniť sa na afroamerického speváka The Weekenda so soundtrackom z filmu 50 odtieňov šedej “Earned it“. Svoje vystúpenie poňala emotívne a po pesničke mala dokonca slzy v očiach. Ako posledný sa na pódiu objavil herec Juraj Loj, ktorý sa premenil na latino speváčku Shakiru. Do piesne “Waka Waka“ dal 100 %, čo ocenili diváci aj porota. Jeho tanec rozosmial všetkých prítomných a bolo zjavné, že si to herec taktiež užíva.

Mária Bartaloš ako The Weekend

Juraj Loj ako Shakira

V závere relácie prezradil Pyco rozhodnutie poroty. Na štvrtej priečke sa umiestnila Jasmina Alagič, ktorá úprimne poďakovala za možnosť účinkovať v tejto šou. Tretie miesto získal herec Juraj Loj, ktorého viacerí diváci mali za favorita tejto série. Druhej priečky sa ujala herečka Mária Bartaloš a tak je jasné, že víťazom štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome sa stal Dárius Koči.

Víťaz 4. série – Dárius Koči

Foto: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome, Facebook/Tvoja tvár znie povedome

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...