Pandémia koronavírusu ovplyvňuje životy miliónov Slovákov, pričom krajina je momentálne rozdelená do troch rôznych zón. Kým od pondelka (1. marca) bude platiť v rámci epidemiologickej situácie nová Covid-mapa, od 27. februára sú v tzv. čiernych okresoch sprísnené policajné kontroly!

Od 1. marca bude v dôsledku zhoršujúcej sa situácie v čiernej zóne celkovo 20 okresov, konkrétne ide o Bánovce nad Bebravou, Detvu, Dunajskú Stredu, Galantu, Hlohovec, Ilavu, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany, Považskú Bystricu, Revúcu, Rožňavu, Šaľu, Trenčín, Trnavu, Turčianske Teplice, Žarnovicu, Žiar nad Hronom a Zvolen.

Kým zástupcovia zákona dbajú na dodržiavanie protipandemických opatrení po celom Slovensku, od soboty 27. februára budú intenzívnejšie kontroly predovšetkým v Trenčianskom kraji. Na cestách, ale aj v okolí miest so zvýšenou koncentráciou ľudí, tu môžete spozorovať zvýšený počet policajtov, ktorí dohliadajú na dodržiavanie opatrení a nariadení za účelom zlepšenia epidemiologickej situácie.

K predmetnému dôjde na hraniciach okresov označených čiernou farbou, pričom v Trenčianskom kraji ide o okresy Trenčín, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske,
Bánovce nad Bebravou a Považská Bystrica.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol