Okrem toho, že je Rihanna perfektná speváčka, vyzerá to tak, že zatúžila pričuchnúť aj k módnemu priemyslu. Spolu so značkou Manolo Blahnik vytvorila novú kolekciu topánok, Denim Desserts. Netešte sa priveľmi, bežným smrteľníkom zrejme dostupná nebude…

Britská verzia magazínu Vogue venovala najnovšiu titulnú stranu Rihanne. Bodaj by nie, veď v aprílovom vydaní predstavila svoju novú kolekciu topánok. S kúpou týchto luxusných topánok však musíte trochu počkať. Predávať ich začnú až piateho mája, a to len v New Yorku, Londýne a Hong Kongu. Ceny sa budú pohybovať od 767, až po 3483 dolárov. Celkom slušná suma, čo poviete?

https://www.instagram.com/p/BCxPVWaLLky/?tagged=rihannavogue

Rihanna sa zo svojej najnovšej práce teší a pre magazín British Vogue povedala: “Je mi ľúto tej ženy, ktorú uvidím na ulici kráčať v mojich topánkach, pretože k nej doslova pobežím a budem pri tom kričať, že chcem selfie, a pýtať sa, kto je a kde ich kúpila. Ten moment si vychutnám! Tie čižmy sú nebezpečné! Keď sa snažíte dostať sa domov do postele, neobúvajte si tie čižmy! V tých čižmách vás unesú, tie čižmy sú problémové,” informuje o tom portál pikosky.sk.

 

https://www.instagram.com/p/BCzXIyEx_eB/?tagged=rihannavogue

 

Rihanna a Manolo počas práce

https://www.instagram.com/p/BCqSViKOIvf/?tagged=denimdesserts

 

https://www.instagram.com/p/BCx-q3XsM21/?tagged=denimdesserts

 

https://www.instagram.com/p/BCtKfZxtwQ8/?tagged=denimdesserts

Zdroj: pikosky.sk Foto: Instagram, reprofoto youtube.com