Jakub Prachař je veľmi dobre známy aj na Slovensku, keďže moderoval spoločnú československú talentovú šou. Jedna z najznámejších osobností českého šoubiznisu má aktuálne za sebou úspech aj na súdnom pojednávaní.

Jeho vzťah z obdobne známou Agátou Hanychovou nedopadol dobre a už sú i rozvedení, spája ich však spoločná dcéra, ktorú primárne vychováva jeho ex.

Ich rozchod ale evidentne nebol práve mierumilovný, veď podľa dostupných informácií ju označil aj na súde, ktorého sa Hanychová nezúčastnila, za psychopatku a alkoholičku. Ako prijal skutočnosť, že mu zvýšili výživné na dcéru, nie je podstatné a v jeho prípade pár stoviek eur navyše zrejme problémom nie je.

Kľúčové preňho je to, že sa mu podarilo vyhrať spor ohľadom zákazu pridávania fotografií na sociálne siete svojej dcéry exmanželkou bez jeho súhlasu.

„Matka je oprávnená zverejňovať obrazové a zvukové záznamy neplnoletej po písomnom súhlase otca. Matka je povinná odstrániť zo svojich účtov na sociálnych sieťach všetky zvukové, obrazové a zvukovo-obrazové záznamy, a to do 30 dní od tohto rozsudku,“ uviedla sudkyňa počas medializovaného pojednávania.

Známa partnerka Jakuba Prachařa šla donaha: Wau, to je niečo!

Zdroj: Expres.cz | Foto: IG/jakub.prachar