Na svetlo sveta sa dostal ďalší se*uálny škandál, ktorému čelí slávna hollywoodska hviezda. Známy americký herec Charlie Sheen (52) sa mal pred rokmi dopustiť ohavností, za aké mu právom patrí prívlastok “prasa”!
Pred 33 rokmi mal tento zvrhlík zdrogovať a následne znásilniť svojho hereckého kolegu- iba 13-ročného chlapca! Tvrdenia vychádzajú zo svedectva priateľa znásilnenej obete.

O škandalóznom Sheenovi je známe, že roky vedie búrlivý život i to, že je HIV-pozitívny. To, čoho sa mal dopustiť na svojej detskej obeti, je však skutočne zverstvo! Hviezda seriálu Dva a pol chlapa mal počas natáčania filmu “Lucas” ponúkať drogy vtedy len 13-ročnému hercovi Coreymu Heimovi († 38) a prinútiť ho k análnemu styku. Sheen mal vtedy len 19 rokov.

Na tieto ohavnosti upozornil Haimov kamarát Dominick Brascia, ktorému sa Corey zdôveril  tesne pred svojou smrťou v roku 2010, keď po predávkovaní drogami skonal. „Povedal, že najprv fajčili trávu a potom mali análny styk. Keď to chcel Corey zopakovať, Charlie nemal záujem,” uviedol Dominick  pre denník National Enquirer. Samotný Shenn sa k obvineniu nevyjadril.

Charlie Sheen a Corey Haim

Sheenova obeť Corey Haim

Zdroj: National Enquirer l Foto: Instagram