Robo Mikla je rebel so všetkým, čo k tomu patrí. Na Farme sa síce prezentuje ako vyrovnaný človek, ktorý rozdáva rady iným, no teraz prezradil svoje veľké tajomstvo. Príchodom na Farmu sa totiž ochránil pred niečím desivým.

Robo Mikla je neriadená strela a svoje rebelstvo ukázal už pred rokmi počas účinkovania v speváckej súťaži SuperStar. Odvtedy však prešlo veľa času a spevák sa po manželstve, rozvode a protialkoholickom liečení dal opäť dokopy a dnes pôsobí ako vyrovnaný človek, ktorý aj na Farme neraz rozdáva rady.

Zdá sa však, že v skutočnosti sa v Robovom vnútri odohráva poriadna búrka. Napriek tomu, že už roky sa pohárika a alkoholu ani nedotkol, tesne pred príchodom na Farmu bol úplne na dne: „Ja tu mám aj taký detox trošku. Bol som zle na tom. Ku koncu už naozaj zle. Kebyže nejdem sem, tak sa dám niekam zavrieť. Zase na 2 – 3 mesiace,“ odrovnal spoveďou spevák.

Silvia Šuvadová, ktorej sa so smutným tajomstvom zveril, nechcela jeho slovám uveriť a znova sa ho opýtala: „To myslíš vážne?“ Robo ju ale o svojom desivom psychickom stave tesne pred príchodom na statok opäť uistil:„Áno, keby som nešiel sem, idem na liečenie,“ potvrdil. Ako zvládne búrlivák svoju osobnú krízu, sa dozviete v najbližších týždňoch.

Robo sa pred kamerou rozplakal…

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, YouTube