Jeden z najpopulárnejších hercov súčasnosti, ktorého obdivuje množstvo žien, sa stal len prednedávnom hviezdou jojkárskeho sitcomu Hranica, kde účinkuje aj po boku bývalých kolegov zo seriálu Oteckovia. Aj keď pred televíznymi kamerami stvárňuje predovšetkým zvodcov a milovníkov opačného pohlavia, v súkromí má po svojom boku šarmantnú manželku, s ktorou ukrývajú sladké tajomstvo.

Braňo Deák (39), ktorý v posledných rokoch hviezdil v seriáloch Oteckovia, Hranica, Búrlivé víno či chlapi neplačú, tvorí už krásnych trinásť rokov pár s manželkou Ladislavou. Dvojica prišla uplynulú nedeľu podporiť na priamy prenos tanečnej šou Let’s Dance finalistov súťaže, pričom sa prevalilo, že do rodiny herca už onedlho pribudne bábätko.

Potom, čo sa z Deákovcov stali v júli 2019 rodičia rozkošnej dcérky Matildy, o pár týždňov sa z malého dievčatka stane veľká sestra. Braňovej životnej láske sa totiž pod dlhými čiernymi šatami črtalo tehotenské bruško, pričom samotná mamička žiarila spokojnosťou. Budúcim dvojnásobným rodičom srdečne blahoželáme.

Záber Braňovej tehotnej manželky môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/brano.deak, oteckovia.markiza