Šoubiz Prasklo súkromné TAJOMSTVO Lukáša? Farmár reaguje na nečakané info!

Prasklo súkromné TAJOMSTVO Lukáša? Farmár reaguje na nečakané info!

Farma 12 sa stala len uplynulý piatok svedkom romantickej svadby medzi Lukášom Stanislavom a Xéniou Gregušovou. Krátko na to sa však ozval človek z vonku, ktorý tvrdí, že s Lukášom je všetko inak. Farmár okamžite zareagoval na nové informácie.

Na Farme sa len uplynulý piatok odohrala svadba medzi Lukášom a pohľadnou Xéniou. Už vtedy si však mnohí diváci robili z tohto symbolického obradu posmešky a pripomínali, ako sa Lukáš oveľa vrúcnejšie túlil v Chalúpke k vypadnutému Máriovi, pričom dvaja muži si venovali milé slová aj dotyky rúk. Hoci vtedy dlhovlasý farmár zareagoval pobavene so slovami, že je na ženy, prišla ďalšia prekvapivá informácia.

Anonymný zdroj z farmárovho okolia pre Plusku uviedol, že ohľadne orientácie má byť u Lukáša všetko inak: „Lukáš mal v Anglicku veľmi blízkeho priateľa. No počas toho, ako bol na Farme, sa mal ich dôverný vzťah skončiť,“ šokuje. Na tieto slová ale okamžite zareagoval aj samotný účastník Farmy, ktorý takéto špekulácie popiera.

Jediného priateľa, ktorého v Anglicku mám, je moja sestra. A pokiaľ ide o Mária, boli sme a aj budeme stále dobrí kamaráti. Moja orientácia je jasná, od malička sa mi páčia iba ženy. S nimi je ten svet predsa len krajší,“ odvetil pohotovo Lukáš, ktorý tak odmieta akékoľvek pochybnosti o jeho zameraní na opačné pohlavie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/farma.markiza

Exit mobile version