Matej Jurkovič (41) je od príchodu na Farmu samé prekvapenie. Najprv sa priznal k práci gigola, no teraz prasklo rovnako škandalózne tajomstvo. Svalnáč totiž v minulosti randil so známou Slovenkou, ktorá absolvovala fotenie a natáčanie na známom bielom gauči, a to nie je všetko!

Matej Jurkovič sa teda naozaj nezdá. Len pred niekoľkými dňami sa pred farmármi rozhovoril o svojom škandalóznom súkromí a na rovinu priznal, že ho živí poriadne hanbaté povolanie. Táto informácia prekvapila ako súťažiacich, tak aj divákov. To však zďaleka nie je jediné, čo 41-ročný svalnáč pred ostatnými ukrýval.

Farmár má za sebou aj vzťah so známou Slovenkou, ktorá má na konte viaceré škandáliky. V roku 2015 prebehla médiami informácia, že mladá kráska Michaela Ngová randí s istým Bratislavčanom Matejom, ktorého rodičia vlastnia sieť čerpacích staníc. Išlo pritom práve o Mateja, ktorý aktuálne bojuje na Farme, čo dokazujú aj ich staršie spoločné zábery.

Michaela randila ešte pred Matejom so známym hercom a režisérom Michalom Nemtudom, no ich vzťah nevydržal. Za krachom malo podľa informácii portálu Topky stáť odhalenie, že sa zúčastnila slávneho kastingu na bielom gauči, kde kedysi načapali aj Zuzanu Plačkovú. Michaela sa vtedy cítila oklamaná a vraj čakala, že pôjde o reklamu na soláriá. Neskôr sa objavila aj na stránke pre dospelých, kde si olejuje celkom nahé telo. Rovnako sa fanúšikom pochválila so zábermi v luxusnej vile na Miami, ktorá patrila Borisovi Kollárovi, hoci nevedno, čo presne spolu dvojica mala. Aké pikošky ešte Matej pred ostatnými skrýva?

Fotky Mateja a škandalózne zábery Michaely si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/alpha_kelevra, michaela_ngo, Televízia Markíza