Politika Prasklo tajomstvo Zuzany Čaputovej: Zavolala trénerovi Molnárovi a…!

Prasklo tajomstvo Zuzany Čaputovej: Zavolala trénerovi Molnárovi a…!

Tréner Maroš Molnár sa celoročne venuje extrémne obéznym klientom, ktorí sa po ročnej premene zúčastnia finálneho večera spolu s rodinou. Tentokrát však ostal poriadne prekvapený, keď mu zavolala samotná prezidentka SR s veľkou ponukou.

Maroša Molnára si diváci televízie Markíza obľúbili v populárnej relácií Extrémne premeny. Úspešný tréner sa po celý rok venuje klientom s extrémnou obezitou, ktorých po ročnej usilovnej práci nespoznávajú na ulici ani starí známi. Až doposiaľ ale nikto netušil, že Maroša na spoluprácu oslovila aj prezidentka SR Zuzana Čaputová (47), ktorá si nedávno nechala urobiť takýto krásny záber.

Hlava štátu, ktorá aktuálne varuje pred problémami pri celoplošnom testovaní, mala trénera osloviť ešte pred vypuknutím pandémie s cieľom zhodiť nejaké kilá. Markizák sa spočiatku nechcel k chúlostivej téme príliš vyjadrovať: „Ja sa k tomu ani nemôžem vyjadrovať. Máme takú dohodu, že o klientoch sa nevyjadrujem,“ odpovedal Novému Času. Napokon však predsa len čosi prezradil.

My sa dohadujeme vždy podľa jej povinností, ako by sme mohli. Tá spolupráca bola úplne v začiatkoch a hľadali sme cestu, ako ten tréningový proces nastaviť čo najkvalitnejšie a najlepšie. Ale, bohužiaľ, má teraz asi veľa práce s tou koronou, tak ja s ničím nerátam. Ak bude chcieť pokračovať, tak ma osloví a ja budem veľmi rád, že s ňou budem ďalej pokračovať,“ dodal Molnár, pre ktorého je česť spolupracovať práve s našou prezidentkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Maroš Molnár, Zuzana Čaputová

Exit mobile version