PRAVDA o Jankovi Kronerovi odhalená: Prehovoril jeho blízky kamarát!

Dátum:

Janko Kroner už vyše desať rokov žije v ústraní kvôli psychickým problémom a depresiám. Skvelý herec skončil nedávno opäť v nemocnici, pričom sa začala šíriť aj neoverená informácia o jeho pokuse o samovraždu. Aktuálne sa stále nachádza v nemocnici a prehovoriť sa rozhodol jeho blízky kamarát, ktorý uviedol veci na pravú mieru.

Ten pozná 64-ročného herca veľmi dobre a zareagovať na medializované informácie sa rozhodol zaslaním emailu do redakcie Plusky. Svoje odhalenie začal s tým, že po odchode z DSS v Bratislave pred približne dvomi rokmi žil Kroner nejaký čas u svojho syna Jakuba, no údajne si mal napokon nájsť priateľku zo Žiliny, ku ktorej sa dokonca od syna presťahoval.

„Zdalo sa, že všetky problémy sú zažehnané, a dokonca Janko začal aj sám uvažovať o svojom návrate na televízne obrazovky či divadelné dosky,“ tvrdí kamarát o šťastnom období tváre Profesionálov. Idylický vzťah sa mal ale dostať do problémov a krízu napokon neprežil. Práve rozchod s neznámou ženou mal Jankovi opäť pohoršiť: „Rozchod znášal Janko veľmi zle. Bolo to v čase, keď bol niekoľkokrát hospitalizovaný v rôznych psychiatrických zariadeniach v Čechách (Praha, Olomouc) a aj na Slovensku, keď na tom bol veľmi zle,“ prezradil.

Napokon skončil umelec v DSS v Lokci. Informácie o pokuse o samovraždu však kamarát definitívne vyvracia: „Je to čisté klamstvo. Pravdou je, že Janko nebol na tom dlhšie obdobie psychicky veľmi dobre, dokonca je aj teraz hospitalizovaný v Trstenej, ale je to len krátka hospitalizácia za účelom doliečenia pacienta,“ dodáva so slovami, že bol prevezený dopravnou zdravotnou službou, nie rýchlou. Snáď sa herec rýchlo zotaví a možno sa v jeho živote opäť objaví radosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...