Len pred niekoľkými hodinami ostalo Slovensko v šoku po tom, čo sa prevalila smutná správa. Manželka Otta Weitera, Andrea Fischer náhle zomrela. Ich rodinná kamarátka a známa speváčka odhalila, čo malo byť príčinou úmrtia, ako aj zlý psychický stav speváka.

Otto Weiter, no aj známi, blízki či fanúšikovia sú v smútku. V stredu v noci náhle odišla na večný odpočinok spevákova manželka Andrea Fischer, ktorú našiel Otto v posteli bez známok života. Nikto si nedokáže vysvetliť, čo sa mohlo stať len 47-ročnej žene, ktorá sa navyše neliečila na žiadnu závažnú chorobu. Zdrvený je aj moderátor Noro Meszároš, ktorý prezradil detaily. Na otázky novinárov zareagoval aj samotný Weiter, no z jeho odpovede je zrejmé, že ho smrť milovanej ženy hlboko zasiahla.

O tom, že spevák je momentálne na dne, hovoria aj slová rodinnej kamarátky a speváčky Maji Velšicovej. „Povedala som mu, že by bolo dobré, keby za ním príde nejaký psychológ a podrží ho teraz, lebo on to sám neunesie. Má slabé srdce a ešte takýto šok… Tak som mu povedala, Otto, zachráň aspoň seba! Andrejku už nezachrániš… Povedal mi, ja už nechcem žiť! Včera som volala s Ottom, nedokázal hovoriť. Bol na dne,“ prezrádza smutne pre Plusku.

Zároveň odhalila, čo stálo za náhlym a absolútne nečakaným úmrtím speváčky. Príčinou mala byť prasknutá cievka v mozgu: „Ja už som jej pri poslednom našom rozhovore pred kamerami povedala, že máš studené ruky, a to môže znamenať veľký problém. Zrejme to podcenila, lebo nič ju nebolelo. Ja som hneď po jej náhlej smrti volala doktorovi Fischerovi, že čo sa stalo a on mi povedal, že to mohla byť cieva, čo mala na mozgu, a tá zrejme praskla. Je to veľká tragédia!“ dodáva s plačom. Rovnakú príčinu uviedla aj ďalšia kamarátka dvojice a speváčka Marcela Leiferová. „Navonok to bola zdravá žena. A tú chybu, ktorú v sebe nosila, o tom nikto nevedel. Malo ísť o cievu v mozgu, ktorá bola zle vyvinutá. Zrejme zúžená a v noci praskla.“

Veľkú pravdepodobnosť smutnej diagnózy potvrdil aj uznávaný kardiochirurg Viliam Fischer: „Myslím si, že mohlo ísť skôr o náhodnú cievnu mozgovú príhodu vzhľadom k tomu, že mala iba 47 rokov. Skôr išlo o rozšírené cievy v mozgu,“ dodal. Maja Velšicová však od samotného speváka zistila, že Andrea Fischer mala mať aj iný problém. „Mne však Otto povedal, že malo ísť o nezhubný nádor, to už išlo ruka v ruke s tou cievou,“ odhaľuje. Speváka čaká už v pondelok pohreb jeho najväčšej lásky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Otto Weiter, Andrea Fischer