Fanúšikovia Jennifer Aniston a Brada Pitta ostali pred pár týždňami vo vytržení, keď sa začalo špekulovať o tom, že dvojica sa dala dokopy a údajne mala očakávať spoločné dieťatko. Pravdu odhalila táto jediná vec!

Fanúšikovia hollywoodskej dvojice Jennifer Aniston a Brad Pitt sú už pár týždňov šťastím bez seba potom, ako sa na svetlo dostala informácia istého bulvárneho denníka. Bývalí manželia to vraj mali dať opäť dokopy, a dokonca majú údajne čakať prvého spoločného potomka.

Hoci sa Jennifer pred časom vyjadrila, že akékoľvek vyjadrenia tretích strán, ktoré nevyšli priamo z úst dvojice, sú len špekulácie, médiá a fanúšikovia si naďalej želajú ich opätovné oživenie vzťahu. Menej potešujúcou správou teda bude, že v prípade tehotenstva išlo zrejme len o novinársku kačicu a Brad má prvýkrát od rozchodu s Angelinou oficiálne randiť so známou herečkou.

Bradovo srdce mala podľa informácii denníka TheSun ukradnúť oscarová Charlize Theron, s ktorou sa objavili na celebritnej akcii. Prítomným neušlo vzájomné správanie hrdličiek, ktoré si prejavovali náklonnosť. Brad mal mať počas celého večera svoje rameno na herečkinom chrbte a v jednom momente na ňu žmurkol: „Brad sa zdal byť veľmi spokojný – oni obaja vyzerali skutočne šťastne,“ tvrdí zdroj.

Jennifer a Brad sú podľa všetkého len kamaráti
Brad sa mal objaviť na akcii po boku Charlize Theron
Počas celého večera mal rameno okolo jej chrbta

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube, Instagram