Ešte nedávno sa špekulovalo o tom, že Dara (45) má po rozchode s Rytmusom (41) randiť s fešákom Davidom Meszárošom (21), no zdá sa, že ani tento vzťah sa nepodaril. Svetlo sveta totiž uzrela fotka, ktorá prezrádza úplne všetko.

Pred pár týždňami sa na verejnosti šuškalo o tom, že Dara je po bolestivom rozchode s Rytmusom konečne šťastná a potom, ako natočila šteklivý videoklip s fešným futbalistom Davidom Meszárošom, si mali údajne padnúť do oka aj v súkromí. Zdroj z ich okolia tvrdil, že dvojica sa má údajne stretávať aj naďalej a mladík chodí za speváčkou i do Prahy.

Zrejme sa už nedozvieme, nakoľko sa stihol ich údajný románik rozvinúť, pretože dnes je už zrejmé, že David je zamilovaný. Jeho priateľkou však nie je speváčka Dara, ale notárska koncipientka menom Lucia. Práve s Luckou sa David odfotil na nedávnom hudobnom festivale, kde si užívali spolu s partiou priateľov. Dvojica sa k sebe túlila a pri zamilovaných záberoch nechýbali ani srdiečka od oboch zaľúbencov. Zo šťastia svojho kamaráta sa tešia aj známe tváre ako Zuzana Belohorcová či priateľ Lucky Mokráňovej Pepe. Dara tak, zdá sa, ostáva oficiálne aj naďalej single.

David sa pochválil priateľkou Luciou

David si mal po klipe s Darou začať údajný románik

Zdroj │ Foto: Instagram, YouTube