Právnik Lučanského rodiny prehovoril: Verejná výzva pre Slovákov!

Dátum:

Smrťou policajného generála Milana Lučanského sa momentálne zaoberá nezávislá kontrolná komisia, ktorá sa skladá zo 17 členov. Jedným z nich je aj  nezávislý europoslanec Miroslav Radačovský, ktorý je zároveň právnym zástupcom rodiny.

Miroslav Radačovský zastupuje rodinu Milana Lučanského počas zasadnutí kontrolnej komisie. Nie je to tak dávno, čo prišiel s listom, ktorý mal zosnulý generál písať rodine. Nezávislý poslanec však popri svojej práci čelí mnohým útokom zo strany Slovákov, ktorí sú presvedčení, že v prípade smrti policajného exprezidenta nie je dostatočne priebojný.

Ďalšia skupina našincov sa zase chce dozvedieť bližšie informácie o vyšetrovaní a postupoch policajných zložiek. Radačovský sa z tohto dôvodu rozhodol na sociálnej sieti zverejniť video, kde oznámil, že nebude medializovať žiadne nové zistenia, ktoré budú posudzované medzi členmi komisie. Podľa jeho slov nebude z tejto tragickej udalosti robiť politickú šou.

Právny zástupca rodiny sa následne rozhodol prehovoriť aj priamo k Slovákom. ,,Tiež by som chcel poprosiť každého a všetkých, kto nejakým útočným spôsobom… snaží sa dehonestovať život pána generála Lučanského, prípadne poukazuje na akési jeho majetkové pomery, čím uráža rodinu pána Lučanského. Neútočte, útočte radšej na mňa, ja to znesiem. Rodina pána generála Lučanského, jeho manželka, inžinierka Lučanská a jeho synovia si to nezaslúžia,“ povedal v závere videa.

Celé vyjadrenie Radačovského

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto:  FB/JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP, YT/Politikum  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...