V minulosti dostalo stopku Modré z neba na Markíze, dnes relácia V siedmom nebi končí už aj na JOJ-ke. Vyzerá to tak, že televízia neuniesla Rozborilove finančné požiadavky. Aj to je jeden z možných dôvodov, prečo dostala relácia stopku!

V období, keď sa relácia vysielala pod záštitou Markízy, sa postupne začali objavovať informácie o nákladoch, ktoré sú potrebné pre výrobu relácie Modré z neba. Tie sa údajne vyšplhali až na 90 000 eur, pričom 70 000 eur zinkasovala Rozborilova firma.

Vtedy sa vyjadril jeden z odborníkov televíznej produkcie, ktorý uviedol, že relácia by sa dala vyrobiť aj za 20 000 eur (štáb, prenájom priestorov, technika), no v skutočnosti bola cena výrazne nadhodnotená. Sám Vilo Rozboril poprel, že by išlo o tak vysoké honoráre, no odmietol konkretizovať sumu.

Situácia sa pravdepodobne zopakovala aj v relácii V siedmom nebi, ktorú taktiež vyrábala Vilova firma. Jeden z našich zdrojov uviedol pre Hitky.sk, že ide údajne o smiešne vysoké náklady, ktoré sa umelo nafukujú. Vyzerá to tak, že JOJ-ka zareagovala skoro a reláciu z tohto dôvodu stopla. Vysoké náklady by znemožňovali televízii zarobiť a práve relácia, ktorá mohla byť ťahákom pre divákov a mala skutočne aj sledovanosť, mohla zároveň televíziu stiahnuť ku dnu.

My len dúfame, že Vila sa osudy ľudí naozaj dotýkajú, a že existuje vážny dôvod, prečo sú náklady na výrobu relácie tak vysoké.

Foto: Facebook