V rodine zosnulej speváčky Whitney Houston došlo k ďalšej tragédií. Potom, ako sa predávkovala samotná hviezda a o dva roky neskôr jej dcéra Bobbi Kristina, vzali drogy život aj ďalšiemu blízkemu človeku popovej divy!

Whitney Houston, jedna z najslávnejších a najkvalitnejších speváčok všetkých čias, zomrela po predávkovaní drogami, keď ju našli v hoteli Beverly Hills v roku 2012. Rovnaký osud postretol aj jej milovanú dcéru Bobbi Kristinu Brown, ktorá bola o dva roky neskôr rovnako nájdená na izbe s telom plným drog.

Hoci bola ešte pol roka v kóme, napokon, bohužiaľ, zomrela. Pred niekoľkými hodinami obletela svet ďalšia tragická správa z rodiny Houstonovcov. Snúbenec Bobbi Kristiny Nick Gordon sa mal podľa informácií DailyMail no Nový rok na Floride taktiež predávkovať po užití drog, pričom pred smrťou utrpel niekoľko infarktov.

Práve Nick bol pritom výrazne spájaný so smrťou a predávkovaním Bobbi Kristiny. Jeho brat sa s touto tragédiou nedokáže vyrovnať: “Bože, prečo som musel stratiť brata na Nový rok. Milujem ťa tak veľmi, bráško, dúfam, že si počul všetko, čo som ti hovoril v nemocnici. Milujem ťa, dávaj tam na mňa pozor,” napísal zronený Junior Walker, ktorý strávil pri bratovi posledné minúty života. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/The Lionel B Show, OWN, Facebook/Whitney Houston